Kulübümüzün Ankara ASKF Ziyareti

Federasyonumuza üye spor kulüplerimizden Eğitim Spor  Kulübünün  yeni Başkanı Sayın Devran GÜMÜŞ Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte  Federasyon Başkanımız Murat KANDAZOĞLU’nu genel merkez binamızda  ziyaret etmişlerdir.

KANDAZOĞLU’na kabülü  için teşekkür eden Başkan GÜMÜŞ,  spor kulübünün faaliyetleri ve projeleri  hakkında bilgi vererek, Eğitim Spor Kulübü olarak her zaman Federasyonun yanında olacaklarını  dile getirmişlerdir.

Federasyon Başkanımız KANDAZOĞLU, gerçekleştirilen bu ziyarette yeni seçilen Başkan ve yöneticilerini  tebrik ederek ziyaretlerinden  dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirmiştir. Önümüzdeki süreçte başarılı çalışmalara birlik ve beraberlik  içerisinde ulaşılacağını ve spor kulüplerinin  projelerini  hayata geçirmesi noktasında Federasyon olarak her zaman katkı sağlayacaklarını  ifade ederek, yeni  seçilen Başkan nezdinde önceki yönetime de yapmış oldukları başarılı çalışmalarından ötürü teşekkür etmişlerdir.

Eğitim Spor Kulübü Başkanı  ve Yönetim Kurulu Üyelerine  Federasyonumuza yaptıkları bu ziyaretten dolayı teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.